Finansowanie

Fundamentem naszej firmy jest gruntowna znajomość i wieloletnie doświadczenie na rynku finansów i kredytów, a także sektora ubezpieczeniowego. To pozwoliło nam poznać problemy, z jakimi borykają się kredytobiorcy decydujący się na zakup nieruchomości.

Dlatego wspieramy naszych klientów w zakresie pozyskania finansowania, nie tylko na zakup nieruchomości, ale także na jej wykończenie. Rekomendujemy opiekę skutecznego i sprawdzonego na lokalnym rynku eksperta ds. kredytów hipotecznych.

Doświadczony ekspert kredytowy bezpłatnie potwierdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Państwa imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt. Naszej misji przyświeca idea, aby cały proces od wniosku kredytowego poprzez nabywanie nieruchomości i aranżowanie wnętrza na miarę własnych standardów i marzeń był w pełni bezpieczny, a każdy etap odbywał się w zaufaniu do profesjonalistów.

W trosce o naszych  klientów umożliwiliśmy także zakup naszych usług w systemie sprzedaży ratalnej w korzystnych niskooprocentowanych ratach.

Podpisaliśmy umowę z Credit Agricole i zapraszamy do skorzystania z tej opcji finansowania zakupu kuchni, sprzętu AGD a także zabudowy stałej czy projektów aranżacyjnych.

Raty Credit Agricole

W sprawie kredytu skontaktuj się z naszym ekspertem

+48 881 469 154

Masz pytania?

Napisz do nas

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

8 + 9 =