O nas

Bezpieczna inwestycja

Interaktive Design Pracownia Architektury Wnętrz to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług finansowych. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który stawia na niebanalne rozwiązania i nietuzinkowe pomysły tworząc wyjątkowe wnętrza mieszkań.

Cechuje nas jakość, terminowość i dobra organizacja pracy. Podejmujemy się kompleksowej realizacji wykończenia mieszkań z rynku pierwotnego, współpracujemy tylko z renomowanymi deweloperami, architektami wnętrz i sprawdzonymi ekipami budowlanymi, których umiejętności poświadczone są odpowiednimi uprawnieniami.

Gwarancja terminu i jakości

Oferując klientom wykończenie mieszkania pod klucz – w nieprzekraczalnym terminie, we wcześniej założonym budżecie i z dwuletnią gwarancją – zdejmujemy z nich ciężar odpowiedzialności, pozwalając się cieszyć nowym mieszkaniem już dwa miesiące od chwili rozpoczęcia realizacji.

Naszej misji przyświeca idea, aby cały proces od wniosku kredytowego poprzez nabywanie nieruchomości i aranżowanie wnętrza na miarę własnych standardów i marzeń był w pełni bezpieczny, a każdy etap odbywał się w zaufaniu do profesjonalistów.

Na naszych barkach spoczywa cały proces aranżacji wnętrz, począwszy od zakupu i transportu materiałów, wykonania prac remontowych i instalatorskich a także stałej współpracy z architektem wnętrz, tak by zaspokoić wszystkie wymagania naszych klientów. Otrzymujecie od nas Państwo wyremontowane i posprzątane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzymamy się ustalonego budżetu, dlatego nie muszą się Państwo martwić o dodatkowe nieprzewidziane koszty i dotrzymujemy ustalonego terminu wykonania prac.

Pakiety

Czyli Twoje mieszkanie w trzech odsłonach