Wykończenia wnętrz

Oferujemy mieszkania deweloperskie na terenie powiatu olsztyńskiego wraz z kompleksowym wykończeniem wnętrza. Podejmujemy się realizacji we wszystkich nowych mieszkaniach w powiecie olsztyńskim.
1

Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy to oparty jest na rozwiązaniach w ramach standardu – dobra jakość w najlepszej cenie. Wnętrza w tym pakiecie charakteryzuje precyzja wykończenia i prosta aranżacja, dzięki czemu możemy się spodziewać, że tak zaprojektowane wnętrze okaże się ponadczasowe i odporne na chwilowe sezonowe trendy w designie. Jest to również idealna propozycja dla osób, które traktują mieszkanie jako inwestycję z myślą o wynajmie lub lokacie kapitału.

2

Pakiet rozszerzony

Pakiet rozszerzony dedykowany jest inwestorom, którym zależy na indywidualnej aranżacji wnętrza z użyciem materiałów wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wybierając pakiet rozszerzony, możesz zaproponować styl, jaki najlepiej odpowiada Twoim gustom i zdecydować się na komfortowe dla siebie rozwiązania, dzięki którym Twoje wnętrze będzie wyrazem Twojego charakteru i stylu życia.
3

Pakiet Premium

Pakiet premium adresujemy do wymagających klientów, którzy pragną ekskluzywnego wykończenia mieszkania – cenią sobie indywidualną tożsamość wnętrza odpowiadającą ich gustom i poczuciu estetyki. Nasi projektanci podążający za światowymi trendami we wzornictwie zaproponują rozwiązania, dzięki którym Twoje wnętrze będzie spełniało najwyższe standardy, a wysokiej klasy materiały oraz precyzja wykończenia sprawią, że zakochasz się w swoim mieszkaniu od pierwszego wejrzenia.